Najważniejszą gałęzią DZIAŁALNOŚCI naszej firmy jest produkcja farb

FARBY BIELINKA

to marka ceniona i rozpoznawalna

Historia marki FARBY BIELINKA rozpoczęła się jednak dużo wcześniej…

Nasza firma jako spółka rodzinna powstała 2 kwietnia 1991 roku w Mysłowicach pod nazwą „Zakład Produkcji i Konfekcjonowania Artykułów Chemicznych Tajchem S.C.”, by następnie w roku 1994 zmienić nazwę na „P.P.U.H. Tajchem S.C.”. Zaufanie licznej grupy Klientów przyczyniło się do rozwoju firmy. Ciągła chęć doskonalenia, szacunek dla swoich Klientów i oryginalne produkty najwyższej jakości sprawiły, że w 1999 roku wykupiliśmy drugi zakład produkcyjny w Katowicach, a następnie w 2003 roku zmieniliśmy formę prawną oraz nazwę na „TAJCHEM KOZIK GRUPA Spółka Jawna”.

Naszym podstawowym celem jest długoletnia satysfakcja Klientów i Gwarancja Dobrej Jakości. Wszystkie nasze wyroby posiadają atesty NIZP-PZH i produkowane są na bazie surowców o wysokiej jakości przy zastosowaniu najnowszych technologii.

Stale współpracując z renomowanymi laboratoriami chemicznymi, wdrażamy do produkcji kolejne towary, podążając za ogólnymi trendami jednocześnie nie zapominając o sugestiach naszych Klientów. Utrzymujemy wysoką jakość wytwarzanych produktów, nawet wówczas, gdy cena jest silnym wyznacznikiem pozycji konkurencyjnej na rynku.

Poza produktami sprzedawanymi pod naszą marką, oferujemy również profesjonalną usługę produkcji i konfekcjonowania pod marką własną Klienta (Private Label). Służymy wsparciem i dzielimy się naszym doświadczeniem, aby stworzone w ten sposób produkty spotkały się z uznaniem i zadowoleniem naszych klientów.

Mamy mocne podstawy, by coraz lepiej spełniać oczekiwania naszych klientów i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, interesujące propozycje, a dzięki zaangażowaniu całego Zespołu, zapewnimy najwyższą jakość wykonywanych usług, terminowość realizacji oraz rzetelną i miłą obsługę.

Zapraszamy do współpracy.

Jeżeli masz pytania
zadzwoń do nas
lub napisz

Kontakt

Uwaga!

Przeglądarka internetowa, z której korzystasz jest przestarzała, przez co strona nie będzie wyświetlać się w prawidłowy sposób.

Wymagana zmiana przeglądarki na np.: Chrome, Firefox, Opera